تراختور نیوز

Traxtur-News
تراختور نیوز

TRAXTUR-news

طبقه بندی موضوعی
پیوندهای روزانه

عباسی و جریانهای پشت پرده در نتیجه گیری تراکتور سازی

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: شرایط و نتایج ضعیف تیم ادامه پیدا کند، قطعاً هیئت‌مدیره در مورد اولیویرا تصمیم دیگری خواهد گرفت

 تیم تراکتورسازی که در روزهای گذشته حواشی مختلفی را سپری کرده است و پس از گذشت چندین هفته از آغاز رقابت‌های لیگ برتر هنوز هم طمع آرامش را نچشیده است، این هفته مقابل تیم ملوان بندر انزلی قرار می‌گیرد.
 
مدیرعامل تیم تراکتورسازی که در روزهای گذشته حتی خبر برکناری‌اش از این سمت نیز در رسانه‌های مختلف مطرح شد، همچنان به‌کار خود ادامه می هد.
 
سعید عباسی مدیر عامل تراکتوری ها گفت و گو با تسنیم  درباره خبر برکناری‌اش از مدیرعاملی تیم تراکتورسازی، احتمال جدایی تونی اولیویرا از این تیم، حاشیه‌سازی برخی از رسانه‌ها برای پرطرفدارترین تیم شمال غرب کشور و ... توضیحاتی داده است که در ادامه می‌خواندید:
 
تسنیم: ابتدا درباره شرایط تیم قبل از بازی با ملوان برایمان بگوئید.
 
تیم در شرایط خوبی قرار دارد و طبق روال گذشته تمریناتمان را پیگیری می‌کنیم اما در حال حاضر تنها مشکلی که داریم فشار برخی رسانه‌های هم‌سو با دیگران است که از همان ابتدای فصل نیز وجود داشته و ما را آزار می‌دهد.
 
برخی از این رسانه‌ها خود را دل سوز تراکتور می‌دادند ولی در حقیقت هجمه‌هایی که آنان علیه باشگاه، مدیرعامل، سرمربی و بازیکنان به راه می‌اندازند باعث به حاشیه کشیده شدن تیم تراکتورسازی می‌شود که می‌تواند لطمه‌های فراوانی به تیم وارد کند.
 
تسنیم: از کدام حواشی صحبت می‌کنید؟
 
این رسانه‌ها در چند وقت اخیر، بارها و بارها نسبت به اتمام خدمت مقدس سربازی بازیکنان ما در نیم فصل اخباری منتشر کرده‌اند تا ما به این موضوع پی ببریم که آنها نه تنها دوست دار تیم نیستند، بلکه قصد ضربه زدن به تیم را هم دارند که هم هیئت‌مدیره و هم مدیریت باشگاه برخورد شدیدی را با آنان خواهد کرد.
 
تسنیم: انتقادی که رسانه‌های مختلف نسبت به باشگاه تراکتورسازی دارند مربوط به مسائل مالی می‌شود که گویا هنوز هم حل‌نشده است.
 
این مسائل صحت ندارد و تیم ما امسال ازلحاظ پرداختی، جزو بهترین تیم‌های لیگ به‌حساب می‌آید و موفق شده است با اسپانسر سرخابی‌های پایتخت نیز برای موضوع اسپانسرینگ به توافق برسد.
 
برخلاف امسال اما بدهی‌هایی که از سال‌های گذشته برای ما به ارث رسیده، بی‌حد و حصر است و از 3 سال گذشته آقایان هیچ اقدامی برای رفع این مشکلات انجام نداده‌اند و هیچ میل و رغبتی نیز برای رفع مشکلات نداشتند که همین مسئله باعث شده رأی های کمیته انضباطی فیفا برای ما دردسرساز شود.
 
در حال حاضر بخش اعظمی از این بدهی‌ها را پرداخت کرده‌ایم اما اثرات سوء مدیریت آقایان در سال‌های گذشته تمامی ندارد.
 
تسنیم: به نظرتان دلیل انتقاد و حاشیه سازی برخی رسانه‌ها از عملکرد باشگاه تراکتورسازی چیست؟
 
یک سری از افراد برای منافع شخصی و مسائل جریانی خود، حرف‌های غیرمنطقی را مطرح می‌کنند و ایجاد مشکل برای تیم، به‌هیچ‌وجه برای آنان اهمیتی ندارد که این ریختن آب، در آسیاب دیگران است.
 
زمانی که تیم ما در خانه بازی می‌کند، استرس بازیکنانمان به‌مراتب بیشتر از بازی‌های خارج از خانه است که این موضوع به مشکل‌آفرینی برخی از رسانه‌های معلوم‌الحال برای تیم پرهوادار تراکتورسازی برمی‌گردد.
 
تسنیم: چه برنامه‌ای برای مقابله با این حواشی و رسانه‌های حاشیه‌ساز دارید؟
 
از همان ابتدای فصل هر حاشیه‌ای که برای تیم تراکتورسازی به وجود آمده، به خاطر اکاذیبی است که یک یا 2 رسانه نسبت به نشر آنان اقدام می‌کنند اما ما قطعاً از این رسانه‌ها شکایت می‌کنیم.
 
این حضرات فقط برای اینکه تیم به چالش کشیده شود، دست به دامن مدیران سابق باشگاه می‌شوند اما این فرافکنی‌ها و سیاه‌نمایی‌ها را مطمئناً جمع می کنیم و مستندات این قضایا حتماً بر روی وب‌سایت رسمی باشگاه قرار خواهیم داد تا مردم از حقیقت مطلع شوند.
 
تا به این لحظه نظری برای این اقدامات نداشتیم اما در حال حاضر به دلیل اینکه تیم به‌شدت به حاشیه کشیده شده است و فشارهای فراوانی در کنفرانس‌های مطبوعاتی بر روی سرمربی تیم آورده می‌شود، امیدواریم با انجام اقداماتی، هر چه سریع‌تر نسبت به جمع‌آوری این حواشی اقدام کنیم.
 
از مردم و هواداران تیم تراکتورسازی نیز تقاضا دارم اخباری کذبی که در جهت تضعیف تیم مطرح می‌شود را به‌هیچ‌عنوان باور نکنند چون ما به‌تمامی این قضایا در محاکم قضایی رسیدگی می‌کنیم.
 
تسنیم: آینده تیم تراکتورسازی را در رقابت‌های لیگ برتر چطور می‌بینید؛ تیمی که تا به اینجای کار نیز نتایج چندان خوبی هم نگرفته است.
 
چون بازیکنانی که ما امسال جذب کرده‌ایم، همگی جزو سوپر ستاره‌های فوتبال کشور هستند که اگر برخی از این افراد حاشیه‌ساز اجازه دهند که تیم وارد حاشیه نشود، مطمئناً تیم ما به روزهای خوب خود بازمی‌گردد.
 
ما امسال بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده‌ایم که اگر به آنان اجازه حضور در تیم ملی داده شود، حداقل 6 تن از آنان می‌توانند به این تیم ملحق شوند و کمک شایانی به تیم ملی فوتبال کشورمان بکنند.
 
هر مربی که در لیگ ما مربی‌گری می‌کند، آرزوی داشتن حتی یک بازیکن از ستاره‌های ما را دارد اما با مشکلاتی که در حال حاضر به وجود آمده، حتی بازیکنان خارجی ما نیز استرس گرفته‌اند و نمی‌توانند آن بازی مدنظر خود را ارائه دهند.
 
حاشیه‌سازان ازلحاظ فکری و روانی فشار زیادی به بازیکنان ما می‌آورند و زمانی هم که بازیکن ازلحاظ روحی مشکل داشته باشد، قطعاً نمی‌تواند در زمین مسابقه آن خواسته‌های سرمربی و کادر فنی خود را به اجرا درآورد.
 
تسنیم: علاوه بر رسانه‌ها، هواداران هم نسبت به عملکرد تیم معترض هستند.
 
این مشکلات در همه تیم‌ها وجود دارد اما برخی از افراد با جملاتی همچون «این ما هستیم که برای مدیریت باشگاه تصمیم می‌گیریم و ما سرمربی را معین می‌کنیم»، ادعای عجیبی داشتند و باشگاه را دچار هجمه کرده‌اند که تعداد این افراد بیشتر از تعداد انگشتان دست نیز نمی‌شود.
 
تسنیم: منظورتان چه کسانی هستند؟
 
زمانی که تیم نتیجه نمی‌گیرد، بر روی سکوها یک سری از افراد شعارهای جریانی سر می‌دهند و همه مردم نیز با آنان آشنایی دارند، چون هواداران واقعی تراکتورسازی از ته دل تیمشان را دوست دارند و در هر شرایط پشت تیم خود هستند.
 
این افراد که در شبکه‌های اجتماعی مختلف اختلال ایجاد کرده و این مسائل را مطرح می‌کنند، بدانند که ما در برابر آنان تسلیم نمی‌شویم.
 
به دلیل اینکه هرچقدر ما در برابر آنان دفاعی از خود نمی‌کنیم این افراد فشارها را افزایش می‌دهند، به‌زودی اسنادی را رو خواهیم کرد تا آنان بدانند که جز وارد کردن ضربات روحی و روانی به تیم، هیچ مشکل دیگری برای تیم تراکتورسازی به وجود نیاورده‌اند.
 
تسنیم: این افراد چه هدفی را دنبال می‌کنند؟
 
در حال حاضر به‌طور قطع به این نتیجه رسیده‌ایم که یک جریان‌هایی در پشت پرده وجود دارد که مانع از نتیجه‌گیری تیم تراکتورسازی می‌شود اما ما مطمئن هستیم که اگر این حواشی از روی تراکتورسازی برداشته شود، این تیم می‌تواند به جایگاه اصلی خود بازگردد.
 
تیمی که هرلحظه خطر کسر 6 امتیاز را پشت سر خود احساس کند، قطعاً نمی‌تواند در زمین مسابقه نیز عملکرد چندان خوبی داشته باشد اما تیم تراکتورسازی در این مقطع زمانی فقط نیاز به آرامش دارد.
 
تسنیم: در روزهای گذشته صحبت‌هایی مبنی بر جدایی تونی اولیویرا از تیم تراکتورسازی مطرح‌شده است؛ آیا  جدایی تونی اولیویرا از تراکتورسازان واقعیت دارد؟
 
ما هرچند وقت یک‌بار ایشان را فراخوانده و از او می‌خواهیم کمبودهای خود را به اطلاع ما برساند که تا به این لحظه نیز عملکرد بسیار خوبی ازاین‌جهت داشتیم و ازلحاظ برآورده کردن انتظارات سرمربی تیم، یکی از بهترین باشگاه‌ها بودیم.
 
تونی اولیویرا در 2 باری که به هیئت‌مدیره آمده و پاسخ گوی سؤالات اعضای آن بوده، خودش نیز این موضوع را پذیرفته است که شرایط نتیجه‌گیری او در تیم تراکتورسازی اصلاً خوب نبوده و ما نیز از این موضوع ابراز نارضایتی کرده‌ایم.
 
امیدواریم که تیم در دیدارهای آینده بتواند نتایج خوبی بگیرد اما اگر این شرایط و نتایج ضعیف تیم ادامه پیدا کند، قطعاً هیئت‌مدیره تصمیم دیگری در مورد تونی خواهد گرفت.
 
تسنیم: مدیریت باشگاه تا چه زمانی از تونی اولیویرا حمایت می کند؟
 
ما همیشه از سرمربی تیم حمایت کرده‌ایم اما اگر زمانی بخواهیم در مورد تعویض سرمربی تصمیمی بگیریم، باید خیلی با دقت این کار را انجام دهیم چون سرمربی، ویترین و همه داروندار تیم است.
 
تسنیم: واکنش شخص تونی اولیویرا به عدم نتیجه‌گیری‌اش در تیم تراکتورسازی چیست؟
 
تونی نیز همانند مدیریت و هیئت‌مدیره اصلاً از این نتایج راضی نیست که امیدوار هستیم در دیدار مقابل ملوان بتوانیم نتیجه مناسبی کسب کنیم تا 3 امتیاز آن دیدار، ادامه همکاری تیم تراکتورسازی با تونی اولیویرا را میسر کند.
 
تسنیم: در روزهای اخیر برخی‌ خبر از حضور امیر قلعه‌نویی در تبریز دادند؛ شما این موضوع را تائید می‌کنید؟
 
این موضوع اصلاً صحیح نیست و قلعه‌نویی در روزهای اخیر حتی پایش را هم به تبریز نگذاشته است که این مسائل مربوط به شایعاتی می‌شود که در جهت ضربه زدن به تیم از سوی برخی از افراد مطرح می‌شود.
 
در این مقطع زمانی که به خاطر فشار برخی‌ها، حتی آن شعار همیشگی و معروف «عیبی یوخ» را هم در سکوهای استادیوم یادگار امام نمی‌شنویم، تیم تراکتورسازی بیشتر از هر زمان دیگری به حمایت هواداران خود نیازمند است.
 
تسنیم: به موضوع فراموشی شعار «عیبی یوخ» در سکوها اشاره کردید؛ فکر می‌کنید دلیل امر چیست؟
 
بحث تراکتور با بحث هواداری گره‌خورده است و در حال حاضر تمام تلاش ما برای خوشحال کردن، پرشور بودن و آمدن  هواداران به استادیوم است.
 
در سال های گذشته زمانی که تیم اشتباهی را مرتکب می‌شد با شنیدن این شعار جان می‌گرفت اما به دلیل فشارهای کاذبی که برخی‌ها برای منافع خودشان، به لحاظ روحی و روانی، به تیم وارد کرده‌اند شعار «عیبی یوخ» از ابتدای فصل دیگر در بازی‌های ما سر داده نمی‌شود.
 
برخی از افرادی که در سال‌های گذشته به هر نحوی از تیم تراکتورسازی جدا شده‌اند، می‌خواهند با نتیجه نگرفتن تیم، دوباره به تیم تراکتورسازی برگردند.
 
این تیم سیاسی نیست و نباید مسائل سیاسی را به تیم تراکتورسازی، که یک تیم ورزشی است ربط داد که امیدوارم هواداران گول این افراد معلوم‌الحال را نخورند و به حمایت خود از تیم تراکتورسازی ادامه بدهند.
 
تسنیم:پایان نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر نیز نزدیک است؛ آیا تونی اولیویرا درخواست جذب بازیکن جدیدی را به شما نداده است؟
 
ما لیست یک سری از بازیکنانی که برای ما قابل‌جذب هستند را به او داده‌ایم و قرار است لیست یک سری از بازیکنانی را هم که مدنظر خود تونی اولیویرا است، او به ما بدهد تا درنهایت با جمع‌بندی این لیست توسط سرمربی تیم، نسبت به جذب بازیکنان مدنظر خود در نیم فصل اقدام کنیم

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی